EN

Kariera

W związku z rozwojem firmy CM Krajmed poszukuje do współpracy:

Lekarz laryngolog

Poszukujemy na stanowisko Lekarza laryngologa, poniżej znajdą Państwo informacje na temat naszych oczekiwań od kandydatów oraz tego co oferujemy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonej specjalizacji
  • umiejętności interpersonalnych,
  • nastawienia na jakość obsługi pacjenta
  • znajomości komputera
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze

Recepcjonista/ka, rejestrator/ka medyczny/a

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta,
  • rejestracja wizyt pacjentów, przyjmowanie płatności za usługi
  • zbieranie i archiwizacja dokumentacji medycznej,
  • udzielanie informacji o oferowanych usługach i wspomaganie procesów sprzedażowo – marketingowych centrum medycznego,
  • wykonywanie, rozliczeń finansowych (finansowych raportów dobowych, zarządzanie obiegiem faktur),
  • bieżące prace biurowe,
  • dbanie o wizerunek naszego Centrum

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania wielu zadań równolegle
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole na podstawie umowy zlecenia lub kontraktu
  • zniżki na usługi dla ciebie i twojej rodziny
  • szkolenia

CV prosimy składać na adres mailowy: [email protected]

Więcej szczegółów pod nr telefonu: +48 785 004 440

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Potrzebujesz konsultacji ?